Jana Palacha 324, Pardubice

Move

60 minut trvající vedená skupinová lekce kombinující kardio, cviky s vlastní vahou a posilování zaměřené na střed těla. DOPORUČUJEME pro všechny, kteří chtějí shodit přebytečná kila!

Tréninkový program, který vyrýsuje a posílí celé tvoje tělo. Lekce je zaměřena na zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu. Během jedné lekce procvičíš všechny hlavní svalové skupiny a nakonec se protáhneš a rozvolníš všechny unavené svaly.

Nečeká tě nic technicky náročného, žádné těžké váhy a žádné cvičení s činkami. Není proto potřeba předchozí zkušenost s CrossFitem, jen odhodlání na sobě zamakat.

Každý trénink je zvládnutelný pro všechny bez ohledu na aktuální výkonnost. Nemusíš se ničeho bát, vždy je ti k ruce trenér, který ti poradí a upraví trénink na míru tvé kondičce a schopnostem.

Pokud chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.

Rozvrh lekcí Move

Pondělí 16:30-17:30
Čtvrtek 16:30-17:30

Chceš se konečně cítit dobře ve svém těle a udělat něco pro své zdraví? Udělej první krok a přihlaš se na lekci Move!

More than your average bootcamp, GRIT FIT is a group class that incorporates a combination of bodyweight movements along with Endurance workouts to increase your skills and cardiovascular tolerance. Classes have the same CrossFit challenge but do not involve heavy weights or barbells.
This is a class for those of you who love that extra cardio push and want to improve your stamina. You’ll experience maximal calorie and fat burning as well as ignite your fast twitch muscles for a quicker reaction time and longer endurance. HIGHLY recommended for those who want to lose weight.