Jana Palacha 324, Pardubice

10 pravidel CrossFit Pardubice

[testimonial_rotator id=“1440″]

1. Podporujte, fanděte, pomáhejte
Každý z nás potřebuje někdy pozvbudit nebo pochválit. Podpořte ostatní, radujte se z jejich úspěchů stejně jako z vašich vlastních. Vše se vám vrátí.

2. Seznamte se s ostatními
CrossFit je postaven na komunitě úžasných lidí. Poznejte ty, které neznáte, představte se, získejte nové přátelé. Buďte součástí naší komunity.

3. Dávejte na sebe pozor a starejte se o sebe
Zdraví máme jenom jedno a je vaše zodpovědnost si o něj pečovat. Trénink, kvalitní strava, mobilizace, regenerace, spánek, …

4. Chovejte se k náčiní jako by bylo vaše vlastní
Neházejte prázdné osy na zem, nepouštějte na zem kettlebelly, neseďte na medicineballech. Vybavení je tu pro nás všechny, nezničme si ho.

5. Nechte svoje ego přede dveřmi gymu
Buďte pokorní. Budete se zlepšovat, budete silnější a budete se cítit líp než dřív, ale nepřeceňujte se. Zranění se moc zlepšovat nebudete.

6. Když nevíte, zeptejte se
Trenéři jsou tu pro vás. Když si nejste jistí nebo potřebujete něco ještě jednou vysvětlit, ptejte se dokud vám není vše jasné.

7. Učte se nové věci a překonávejte sami sebe
Je neuvěřitelné, co naše tělo dokáže. Objevte, čeho všeho jste schopni. Zkoušejte, trénujte, vnímejte, znovu zkoušejte. Budete hodně překvapeni!

8. Buďte trpěliví, vytrvejte
Stejně jako Řím nepostavili za jeden den, ani vy nejspíš nebudete už po prvním měsíci tam, kde chcete být. Ale vydržte a každým tréninkem, každým opakováním budete blíž!

9. Choďte včas
Hodina má jen 60 minut, tak přijďte včas, ať si ji s ostatními užijete.

10. Makejte a bavte se
Užívejte si každý moment v gymu s ostatními a dejte do toho všechno. Pak dosáhnete všech cílů, které jste si vytyčili.