onramp_program

Začínáme s CrossFitem – OnRamp Program

13. června 2022
František Hanovec

Už delší dobu nejspíš přemýšlíš, že by bylo fajn CrossFit vyzkoušet. Asi máš ale obavu z toho, že nebudeš vědět, jak co dělat. Nebo si nevěříš, že máš dostatečnou kondičku. Do toho nové prostředí, kde možná nikoho neznáš a jsi nervózní, že na tebe budou všichni koukat.

Tak přesně s těmihle pocity jsem před 10 lety začínal taky. Být nejistý z něčeho nového je úplně normální. Proto se s tebou chceme nejprve sejít na konzultaci, kde se pobavíme o tvých cílech a můžeme probrat všechno, co tě o cvičení a CrossFitu zajímá.

Jiné cviky, jiný typ cvičení

To, co odlišuje CrossFit od ostatních skupinových cvičení, je využití netradičních cviků s olympijskou osou, jednoručkami nebo kettlebelly. Správné provedení všech cviků od těch základních jako jsou dřep, klik nebo sedleh, až po ty komplexní a náročné, je pro nás zásadní. Abychom se hýbali a cvičili efektivně, ale hlavně bezpečně.

Proto máme pro všechny, kteří s CrossFitem začínají, připravený OnRamp Program. Série 5 osobních tréninků, kde s tebou projdeme jak se správně srovnat, jak správně dýchat, techniku prakticky všech cviků, jejich alternativy a varianty, a v neposlední řadě tě v každé lekci čeká i kondiční část, aby si tělo postupně přivyklo na typ CrossFitových tréninků.

Není se vůbec čeho bát, náročnost tréninků se zvyšuje postupně a pozvolna a každý trénink ti individuálně upravíme podle tvých schopností a aktuální kondice.

Jakmile dokončíš OnRamp Program, můžeš naskočit do skupinových lekcí. Anebo klidně ještě chvíli pokračovat v osobních trénincích, pokud budeš chtít ještě na něčem individuálně zamakat. Vždy se stačí domluvit s tvým trenérem, který ti poradí a doporučí, co pro tebe bude nejlepší.

Vidíš, že začít s CrossFitem není nijak složité. Stačí udělat první krok a všechno ostatní pak bude následovat.

Domluvit konzultaci

<< Zpět na seznam článků