Jana Palacha 324, Pardubice

Chci začít trénovat

Chceš začít? Výborně, už si začni chystat věci.

Než do toho s námi vletíš naplno, čeká na tebe OnRamp Program, který je rozložen do 4 osobních hodinových tréninků a kde s tebou projdeme správnou techniku základních cviků.

Ptáš se, proč je OnRamp Program potřeba? CrossFit je postaven na trénování funkčních cviků při vysoké intenzitě. A abychom minimalizovali riziko jakéhokoli zranění a zvýšili efektivitu provádění jednotlivých cviků, s každým nutně musíme probrat správnou techniku. Ale neboj se, že půjdeš domů bez propoceného trička. V každé hodině na tebe čeká workout, u kterého se pěkně zadýcháš. A postupně si tvoje tělo zvykne na intenzitu, která na tebe bude v trénincích čekat.

A jakto, že osobní tréninky, když CrossFit jsou skupinové lekce? Ano, jsou, ale zjistili jsme, že je mnohem efektivnější naučit základy toho, jak se vlastně správně zpevnit, hýbat a cvičit jednotlivce nebo dvojici než větší skupinu lidí. Během individuálních hodin jsme taky schopni lépe rozeznat, co tě limituje v tom, aby se ti lépe cvičilo (zejména nedostatek rozsahu pohybu kvůli zkrácení svalů apod.) a můžeme ti přímo na míru poradit kompenzační a mobilizační techniky, které ti pomohou.

Takže jak dál?

Prvním krokem je 15-20 minut osobní konzultace zdarma, kde probereme tvé cíle, jak ti v nich můžeme pomoct a jakým způsobem fungujeme. Na tu se přihlaš přes formulář níže a my se ti ozveme a domluvíme si termín.

    Cena OnRamp Programu, tedy 4 hodinových osobních tréninků je 2400 Kč  nebo 4400 Kč pro dvě osoby.

    Těšíme se na tebe!