Jana Palacha 324, Pardubice

Co je CrossFit

CrossFit je tréninkový program, který má za cíl prostřednictvím neustále obměňovaných funkčních cviků prováděných při vysoké intenzitě všestranně rozvíjet fyzické schopnosti člověka.

Ale co to vlastně znamená?

Znamená to, že nebudeš dělat pořád dokola to samé, ale budeš naopak zkoušet a učit se nové věci. Taky že se pěkně zapotíš a je jedno, jestli začínáš nebo už 20 let sportuješ. A hlavně že se budeš cítit lépe, než ses kdy cítil, a zvládneš věci, o kterých sis myslel, že nikdy nedokážeš.

CrossFit je způsob života. Způsob života těch, pro které je zdraví na prvním místě.

Díky CrossFitu budeš víc fit a to se pak promítne ve sportu nebo v každodenním životě. Už se nebudeš tolik zadýchávat při cestě do schodů, na hřišti budeš rychlejší než předtím, v práci tě přestanou bolet záda a hlava. Je to nejúčinnější způsob, jak dosáhnout svých cílů, ať už chceš zhubnout, zpevnit postavu nebo se chceš prostě jen cítit dobře.

Chceš ochutnat atmosféru tréninků a závodů? Koukni na videa z našich závodů z let 2013 a 2015:

[arve url=“https://www.youtube.com/embed/KtwBzSV1cmw“]

[arve url=“https://www.youtube.com/embed/jL7RaBeW5SY“]

https://vimeo.com/764959506

Nikdy necvičíš sám, ale vždy pod dohledem a vedením zkušeného trenéra. Ten ti upraví trénink na míru podle tvých cílů a aktuálních schopností.

Takže je CrossFit vhodný i pro mě?

Určitě. CrossFit je vhodný pro všechny, protože rozvíjí oblasti, které ke zdravému životu potřebujeme všichni – kondičku, sílu, dostatečný rozsah pohybu atd. Tréninky cvičíme všichni pohromadě, nedělíme se na lepší a horší, na rychlejší a pomalejší. Stejný trénink spolu cvičí ten, co chodí na CrossFit několik let, i ten, co zrovna začíná. Jen náročnost je každému upravena podle jeho kondičky a aktuálních schopností.

Chceš zjistit, co to CrossFit doopravdy je? Tak do toho pojď s námi.

Chci začít

15 tipů jak být fit

Návod s konkrétními tipy, jak být fit, vypadat lépe a udělat něco pro svoje zdraví

Řešení není složité. Stáhni si tuhle příručku a dozvíš se všechno, co potřebuješ vědět!

Poslat příručku 15 tipů jak být fit