Jana Palacha 324, Pardubice

CrossFit Pardubice

CrossFitPardubice

Všichni ví, že by měli pravidelně cvičit, ale většina bohužel neví jak na to. V CrossFit Pardubice nabízíme trenérem vedené skupinové lekce, kde si každý bez rozdílu skvěle zacvičí, aby se cítil dobře a žil zdravější a šťastnější život.

Od roku 2014 děláme všechno pro to, abychom našim klientům pomohli dosáhnout jejich cílů. Zhubnout a vyrýsovat postavu, zlepšit kondičku, překonat sebe sama nebo prostě jen chodit někam cvičit a poznat nové lidi. K tomu příjemná atmosféra, zábavné tréninky a profesionální trenéři, to je CrossFit Pardubice.

Jak vznikl CrossFit Pardubice?

Na konci roku 2013 jsme přišli s myšlenkou trénovat lidi způsobem, který je efektivní, zábavný, nezabere spoustu času a je univerzálně přizpůsobitelný pro všechny – CrossFit. Věděli jsme, co by měl CrossFit Pardubice představovat a v čem klientům pomoct. Věci se daly do pohybu a v květnu 2014 začali první klienti trénovat.

Chtěli jsme víc

Nikdy ale nejsme úplně spokojeni a proto jsme za ty roky udělali celou řadu změn k lepšímu.

Zjistili jsme, že většina našich klientů má sedavé zaměstnání, takže jsme vytvořili novou lekci Core zaměřenou na posílení středu těla. Přišli jsme i na to, že ne všem vyhovují skupinové lekce. Ať už z důvodů časových nebo jiných preferují osobní tréninky. Aplikací principů CrossFitového tréninku s různými klienty jsme vyladili i náš program pro skupinové lekce tak, abychom měli neustálý progres a lepší výsledky.

A co bude dál?

Náš způsob tréninku není snadný. V gymu nenajdeš žádná zrcadla, smoothie bar nebo televize, protože ty ti nepomůžou. V CrossFit Pardubice naše klienty trénujeme, máme k tomu všechno potřebné a máme skvělé výsledky.

Vždycky se dají věci dělat lépe. A my jsme odhodlaní zkoušet, testovat a zlepšovat všechno, co známe a co děláme s cílem vytvořit gym, kde si můžeš nejen skvěle zacvičit pod vedením profesionálních trenérů, ale zároveň místo, kde můžeš poznat nové přátelé, kde si můžeš odpočinout od každodenních starostí a stresů a kam se budeš s oblibou vracet.

Přijď a užij si s námi nejlepší hodinu z celého dne!

Chceš zjistit, co to CrossFit doopravdy je? Tak do toho pojď s námi.

Chci začít

15 tipů jak být fit

Návod s konkrétními tipy, jak být fit, vypadat lépe a udělat něco pro svoje zdraví

Řešení není složité. Stáhni si tuhle příručku a dozvíš se všechno, co potřebuješ vědět!

Poslat příručku 15 tipů jak být fit