Jana Palacha 324, Pardubice

CrossFit Pardubice

CrossFitPardubice

Od roku 2014 děláme všechno pro to, abychom našim klientům pomohli dosáhnout jejich cílů. Zhubnout a vyrýsovat postavu, zlepšit kondičku, překonat sebe sama nebo prostě jen chodit někam cvičit a poznat nové lidi. K tomu příjemná atmosféra, zábavné tréninky a profesionální trenéři, to je CrossFit Pardubice.

Jak vznikl CrossFit Pardubice?

Na konci roku 2013 jsme přišli s myšlenkou trénovat lidi způsobem, který je efektivní, zábavný, nezabere spoustu času a je univerzálně přizpůsobitelný pro všechny – CrossFit. Věděli jsme, co by měl CrossFit Pardubice představovat a v čem klientům pomoct. Věci se daly do pohybu a v květnu 2014 začali první klienti trénovat.

Chtěli jsme víc

Nikdy ale nejsme úplně spokojeni a proto jsme za ty roky udělali celou řadu změn k lepšímu.

Zjistili jsme, že většina našich klientů má sedavé zaměstnání, takže jsme vytvořili novou lekci Core zaměřenou na posílení středu těla. Přišli jsme i na to, že ne všem vyhovují skupinové lekce. Ať už z důvodů časových nebo jiných preferují osobní tréninky. Aplikací principů CrossFitového tréninku s různými klienty jsme vyladili i náš program pro skupinové lekce tak, abychom měli neustálý progres a lepší výsledky.

V posledních letech jsme přidali další typy lekcí – Vzpírání a Move, kompletně zrekonstruovali celé zázemí pro klienty (šatny, sprchy) a pomohli stovkám našich klientů zhubnout pár kilo, vyrýsovat postavu nebo zbavit se bolesti zad.

A co bude dál?

Náš způsob tréninku není snadný. V gymu nenajdeš žádná zrcadla, smoothie bar nebo televize, protože ty ti nepomůžou. V CrossFit Pardubice naše klienty trénujeme, máme k tomu všechno potřebné a máme skvělé výsledky.

Vždycky se dají věci dělat lépe. A my jsme odhodlaní zkoušet, testovat a zlepšovat všechno, co známe a co děláme s cílem vytvořit gym, kde si můžeš nejen skvěle zacvičit pod vedením profesionálních trenérů, ale zároveň místo, kde můžeš poznat nové přátelé, kde si můžeš odpočinout od každodenních starostí a stresů a kam se budeš s oblibou vracet.

Přijď a užij si s námi nejlepší hodinu z celého dne!

Od 1.5. 2014 jsme první licencovaný CrossFit gym v Pardubicích, ale kdo opravdu jsme? Jsme banda obyčejných lidí, kterým jsou blízké hodnoty, které CrossFit ctí … sounáležitost, překonávání svých limitů, kamarádství, pokora, nadšení atd.

Chceš se nás na něco zeptat? Tak nám napiš nebo zavolej, budeme rádi.