Jana Palacha 324, Pardubice

Core

Lekce zaměřená na zpevnění středu těla pro zajištění větší stability trupu. Vynikající doplněk k pravidelným tréninkům, ale i prevence proti zranění nebo chronickým bolestem zad nebo hlavy všech se sedavých zaměstnáním. 50-60 minut posilovacích a stabilizačních cviků v příjemné a uvolněné atmosféře, ve které se budeš cítit fajn.

Vzpírání
Speciální hodina zaměřené na zlepšení techniky olympijského vzpírání (trhu a nadhozu). Pokud tě chytne vzpírání a bude tě bavit, máš možnost se mu věnovat na této lekci.

Mobilita
Protažení a uvolnění celého těla tak, abychom se cítili dobře. Na lekci se jednak protáhneš, ale zároveň se naučíš, jak se o svoje tělo starat.

Open Gym
Když si budeš chtít zatrénovat o samotě, můžeš si jít prakticky kdykoli během dne individuálně zatrénovat. Vybavení je ti k dispozici, zbytek je na tobě.

Možnosti / Služby / Lekce / Nabízíme

Lekce
– skupinové lekce
– individuální / soukromé tréninky
– OnRamp program

*všechny lekce trvají 60minut

OnRamp Program

Osobní tréninky – https://www.urbanmvmnt.com/individual

https://www.urbanmvmnt.com/classes

HOMEPAGE
Věříme, že správná strava a pravidelné cvičení je klíčem k dobrému zdraví. Všichni víme, že bychom se měli hýbat a dobře jíst. Protože je to cesta k dobré fyzické kondici, pevnému tělu a životu bez otravných bolestí.

Button ZJISTIT VÍCE

Fitness (= být fit)

Otázka tedy není, proč začít. Otázka je, v čem ti můžeme pomoci?