Jana Palacha 324, Pardubice

Často kladené otázky

Proč se musím rezervovat?
Chceme ti poskytnout co nejvyšší kvalitu tréninku a věnovat se ti. A to se nám v hodině, na kterou nečekaně přijde 28 lidí, nepodaří. Proto jsme zatím omezili kapacitu hodin na 15 lidí. Věříme, že to bude pro tebe velké plus.

Jak se zaregistrovat?
Registrace je hodně jednoduchá. Běž na tuhle stránku, vyplň potřebné údaje a počkej, až ti přijde email s potvrzením registrace.

Jak si zarezervovat trénink?
Přihlaš se tady pomocí emailu a hesla. Klikni v menu na Rozvrh a rezervace, vyber si trénink a klikni na „rezervovat“.

Proč mi nejde rezervovat trénink?
Důvodů může být několik a vždycky se ti nahoře zobrazí. Ale nejčastěji je buď plná kapacita, trénink už skončil anebo nemáš koupené členství (tedy vstupovou nebo časovou permanentku).

Jak si koupit permanentku?
Nejprve mrkni na ceník a vyber si variantu, která ti bude nejvíc vyhovovat. Pak se přihlaš a v sekci Členství vyber z rozbalovacího menu variantu, kterou chceš, vyber odkdy má členství začít platit, a potvrď.

Proč mi nejde zrušit rezervovaný trénink?
Každá rezervace jde zrušit nejdéle den předem, a to proto, abychom předešli odhlašování na poslední chvíli. Nebylo by to fér oproti ostatním, kdyby jim někdo blokoval hodinu a pak se z ní 10 minut před začátkem odhlásil.

Proč mám vyplňovat informace o sobě?
Každý máme jiné cíle a důvody, proč CrossFit děláme. A pro nás je důležité ty tvoje znát, abychom mohli co nejvíce poradit. To samé se týká předchozích úrazů nebo zdravotních omezení, abychom ti mohli trénink lehce upravit nebo doporučit doplňkové cviky nebo mobilizaci..

Narazil jsem na chybu / mám super nápad, kam mám napsat?
Napiš prosím na email info@crossfitpardubice.cz nebo zprávu na Facebooku. Každý postřeh nebo připomínka je skvělá. Díky.