Jana Palacha 324, Pardubice

Nutriční coaching

Věříme, že výživa hraje zásadní roli v tom, jak se cítíme a jestli jsme zdraví nebo ne. Ať už toužíš shodit pár čísel v pase, získat více energie, zlepšit sportovní výkon nebo prostě jen potřebuješ poradit a nastartovat svou cestu za zdravým životním stylem, Nutriční coaching je přesně to, co hledáš.

Každý z nás je jiný. Proto spoléháme na dlouhodobou individuální spolupráci. Poskytneme ti všechny informace a nástroje, které budeš potřebovat, pomůžeme ti s tím, co jíst a jak nakupovat, budeme pro tebe oporou, a společně dosáhneme tvých cílů.

Nesázíme na magické pilulky. Nenabízíme výživové doplňky. Náš program kombinuje úspěšné změny chování s cílem vytvořit pevné návyky, které ti vydrží napořád. Žádné rychlokvašky. Žádné zázračné šejky.

Jak to funguje?

Pro Nutriční coaching používáme osvědčený proces, který skvěle funguje jak pro změnu stravovacích návyků, tak pro cvičení a změnu postavy.

Úvodní konzultace zdarma

Nejprve se sejdeš se Simčou, výživovou poradkyní, na nezávaznou 15ti minutovou konzultaci, kde proberete tvoje cíle, tvůj současný stav a rozhodnete způsob, jak se do toho pustit.

Fáze I – Vytvoření plánu

Na základě zvoleného plánu spolu uděláme důkladnou analýzu stravovacích návyků, změříme tě na nejmodernějším diagnostickém přístroji inBody 270 a na základě výsledků nastavíme udržitelný nutriční plán.

V průběhu prvního měsíce se spolu sejdeme minimálně ještě jednou ke kontrole progresu a případným malým změnám, abychom zajistili, že plán správně funguje.

Fáze II – Udržení plánu

Jakmile dokončíme první měsíc a nastavíme individuální nutriční plán, který funguje, je potřeba ho dlouhodobě udržet.

V této fázi se potkáme jednou za 4-6 týdnů k revizi nastavených cílů, přeměření na inBody a drobným úpravám plánů podle výsledků.

Nutriční plán upravujeme podle jídelníčku, fotek, výsledků inBody měření a toho, jak se cítíš.

Domluv si nezávaznou 15ti minutovou konzultaci