Jana Palacha 324, Pardubice

Nutriční coaching

Věříme, že výživa hraje zásadní roli v tom, jak se cítíme a jestli jsme zdraví nebo ne. Ať už toužíš shodit pár čísel v pase, získat více energie, zlepšit sportovní výkon nebo prostě jen potřebuješ poradit a nastartovat svou cestu za zdravým životním stylem, Nutriční coaching je přesně to, co hledáš.

Každý z nás je jiný. Proto spoléháme na dlouhodobou individuální spolupráci. Poskytneme ti všechny informace a nástroje, které budeš potřebovat, pomůžeme ti s tím, co jíst a jak nakupovat, budeme pro tebe oporou, a společně dosáhneme tvých cílů.

Nesázíme na magické pilulky. Nenabízíme výživové doplňky. Náš program kombinuje úspěšné změny chování s cílem vytvořit pevné návyky, které ti vydrží napořád. Žádné rychlokvašky. Žádné zázračné šejky.

Jak to funguje?

Pro Nutriční coaching používáme osvědčený proces, který skvěle funguje jak pro změnu stravovacích návyků, tak pro cvičení a změnu postavy.

Úvodní konzultace zdarma

Nejprve se sejdeš se Simčou na nezávaznou konzultaci, kde proberete tvoje cíle, tvůj současný stav a rozhodnete způsob, jak se do toho pustit.

Fáze I – Změna

Na základě konzultace spolu uděláme důkladnou analýzu stravovacích návyků a změříme tě na nejmodernějším diagnostickém přístroji inBody 270. Vysvětlíme ti principy zdravého stravování, jak tvoje tělo vlastně funguje a co je pro něj důležité.

V průběhu první fáze tě čeká několik schůzek, kde se dozvíš všechno potřebné. A krůček po krůčku tě díky drobným změnám stravovacích návyků nasměrujeme k lepší postavě a tvému novému zdravějšímu já.

Fáze II – Udržení

Protože zdravý životní styl je běh na dlouho trať, ve druhé fázi se spolu podle potřeby sejdeme jednou za 3-4 měsíce k přeměrení na váze inBody a probereme, co je aktuálně pro tebe vhodné.

Domluv si nezávaznou konzultaci