Je jedno, jak dlouho jsme se neviděli, moc rádi tě tu znovu přivítáme!
2 týdny tréninků máš od nás v průběhu července ZDARMA. Chceme jen, ať dáš CrossFitu druhou šanci 😉
Tak do toho pojď s námi. Vyplň formulář anebo odepiš na mail nebo SMSku a domluvíme se, co a jak dál.