5 tipů jak o Vánocích zaručeně přibrat

13. prosince 2022
František Hanovec

Blíží se čas vánoční, svátky klidu a pohody a pro spoustu z nás období, ze kterého se pak dostáváme další dva měsíce, kdy se snažíme shodit těch pár kileček, které jsme přes svátky zvládli nabrat.

“Je to jednou za rok, tak co bysme si nedopřáli,” často kolem slýcháváme. A je to pravda. Takže jak můžeme přibrat co nejvíc:

Doplňujte neustále na stůl cukroví
Na stole musí být pořád něco, co si můžeme uzobnout. Jakmile dojde, je potřeba okamžitě doplnit, abychom měli lákadla pořád před očima a mohli nerušeně pokračovat v uzobávání.

Dopřejte si alkohol
Během svátků je velmi časté příležitostné pití, tzn. vždy, když je příležitost. To bychom měli využít a pozvání nikdy neodmítnout.

Nachystejte si co nejvíc jídla
Ať se stoly prohýbají. To by tak hrálo, abychom neměli mezi svátky navařeno a neměli z čeho vybírat. Vánoce = čas odpočinku, pohody a dostatku jídla.

Snězte neomezeně “zdravého” mlsání
Jestli máte recept na zdravější cukroví nebo pečete bábovku z bezlepkové mouky, je úplně v pohodě jí zbouchat na posezení. Přeci jen je to fitness recept, takže se nemůže nic stát.

Jezte do polosyta megasyta
Když nemůžeš, můžeš ještě dvakrát tolik (to sice platí na něco jiného, ale to nevadí). S tímhle přístupem toho do sebe nacpeme víc a můžeme si jídla užít, co hrdlo ráčí.

Berte vše samozřejmě s nadsázkou. Vánoce a svátky by neměly být příležitostí k obžerství. Na druhou stranu je pochopitelné, že si dopřejeme trochu víc než přes rok. Mnohem důležitější je, jak se stravujeme mezi Silvestrem a Štědrým dnem než naopak. Nicméně i tak je fajn nic nepřehánět a k jídlu, tak i k alkoholu přistupovat s rozumem a s mírou.

Udělej změnu

Konec nudného cvičení v posilovně.
Konec monotónního běhání.

Díky CrossFitu budeš mít super fyzičku, větší sílu i lepší postavu.

Přidej se k nám a začni s CrossFitem ještě dnes!

Chci začít
<< Zpět na seznam článků