Začínáme s CrossFitem – konzultace

6. června 2022
František Hanovec

Pokud chceš začít s CrossFitem u nás v CrossFit Pardubice, naše první setkání bude nejspíš na osobní konzultaci. K čemu je pro nás i pro tebe dobrá, co od ní můžeš očekávat a jak se na konzultaci přihlásit? To vše jsem pro tebe sepsal do tohohle článku.

Začít s jakoukoli novou aktivitou je vždycky moment plný obav a očekávání. Neznámé prostředí, neznámí lidé, nevím přesně, co mě bude čekat, jestli to zvládnu atd. Nejistota, která před námi je, nás často odradí od toho vůbec začít. A to je špatně. Začít s CrossFitem pro tebe může být jedno z nejlepších rozhodnutí, které kdy uděláš. Ale musíš udělat ten první krok.

Proto se s tebou chceme nejprve potkat na konzultaci. Tam spolu probereme tvoje cíle, proč chceš s CrossFitem začít, jestli už teď někde cvičíš nebo se potřebuješ začít hýbat. Pobavíme se spolu i o dalších důležitých oblastech, které mají vliv, jako je spánek, pitný režim nebo strava. Odpovím ti na všechny otázky, které ke cvičení, CrossFitu nebo čemukoli jinému budeš mít. A na základě toho spolu vybereme nejlepší variantu, jak s cvičením v CrossFit Pardubice začít.

Naším cílem je pomoct ti dosáhnout tvých cílů, protože věříme, že každý si zaslouží být fit a cítit se dobře. Pro to uděláme maximum, co bude v našich silách.

Na tobě teď je udělat ten první krok. Přihlaš se na konzultaci a změň svůj život k lepšímu!

Domluvit konzultaci

<< Zpět na seznam článků