skupinove_lekce

Začínáme s CrossFitem – skupinové lekce

20. června 2022

Jakmile dokončíš náš OnRamp Program, je z tebe CrossFiťák a můžeš naskočit do skupinových lekcí. Ty nejzákladnější cviky, se kterými se na lekci potkáš, jste s trenérem prošli v rámci OnRampu, takže nemusíš mít obavu, že něco nezvládneš. A když nebudeš přesně vědět co a jak, vždy máš v lekci po ruce trenéra, který ti poradí a pomůže.

Nerozlišujeme skupiny na začátečníky a pokročilé, protože všichni potřebujeme dělat v zásadě stejné věci. Trénink ve skupině tedy máme všichni stejný, nicméně trenér v lekci každému trénink upraví na míru podle jeho aktuálních dovedností a schopností.

Nikdy se ti tak nestane, že by bylo v tréninku něco, co vůbec nezvládneš. Když to bude pro tebe v tu chvíli moc těžké, upravíme náročnost cviku, změníme váhu nebo ho klidně vyměníme za něco jiného.

Každý na lekci si trénink jede svým vlastním tempem a podle svých možností, takže nemusíš, zejména na začátku, nikam spěchat a můžeš se víc soustředit na správné provedení cviků. Ale neboj, že se u toho nezadýcháš a nezapotíš 🙂

Po pár skupinových lekcích už budeš vědět, co a jak chodí. Budeš na tréninku potkávat známé tváře a postupně se budeš zlepšovat. A pak si řekneš, že by bylo lepší začít ještě o pár měsíců dřív.

Začít s CrossFitem je totiž jednoduché. Probíhá to takhle:

1. krok: osobní konzultace, na které probereme, jaké jsou tvoje cíle a co pro to můžeme udělat

2. krok: OnRamp program, kde spolu projdeme cviky, které tě budou ve skupinových lekcích čekat, a postupně budeme zlepšovat kondičku

3. krok: skupinové lekce, na kterých budeš makat s ostatními. Jsem předvědčený, že už po prvních několika týdnech uvidíš a ucítíš výsledky svého snažení. Budeš mít více energie, lepší postavu i kondičku.

Tak do toho. Ozvi se nám a můžeme začít!

Domluvit konzultaci

<< Zpět na seznam článků